Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Younas Kebab - Staffa. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Michal
18 maj 2026 o 20:28
Było ok, poprosiłem o samą cebulę jako surówkę i dostałem. Trochę za dużo sosów leją, ale ogólnie spoko.
Marcin
14 maj 2026 o 18:25
Przeciętniak ale był ok
Beata
17 mar 2026 o 20:20
Jestem zawiedziona. Wcześniej były tam smaczne kebaby. Teraz kebab XXL i niesmaczne. suchy,bez sosu (pomimo że miał być sos łagodny) bez surówki,placek stary,suchy. Nie da się tego jeść.