YOUNAS KEBAB - STAFFA

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 466 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Younas Kebab - Staffa. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

18 maj 2026 o 20:28 Było ok, poprosiłem o samą cebulę jako surówkę i dostałem. Trochę za dużo sosów leją, ale ogólnie spoko.
14 maj 2026 o 18:25 Przeciętniak ale był ok
17 mar 2026 o 20:20 Jestem zawiedziona. Wcześniej były tam smaczne kebaby. Teraz kebab XXL i niesmaczne. suchy,bez sosu (pomimo że miał być sos łagodny) bez surówki,placek stary,suchy. Nie da się tego jeść.
17 lut 2026 o 18:49 w zamowieniu byl drut